Cennik

Ile kosztują nasze usługi przeprowadzkowe, transportowe lub magazynowe?

 • Zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem. W przypadku standardowych zleceń przeprowadzki, transportu, magazynowania otrzymasz wycenę niemal od ręki.
 • Jeżeli zaś Twoje zlecenie jest niestandardowe (np. ze względu na swoją wielkość lub stopień skomplikowania), zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielem naszej firmy. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły takie jak zakres prac, warunki przewozu, dobór środków transportu i ilości pracowników, uzgodnienie terminów. Ocenimy niezbędną przestrzeni magazynową w przypadku usługi przechowywania rzeczy.

Jak wyceniamy standardowe usługi?

 1. Przeprowadzka i transport w mieście
  Koszt tego typu usługi oszacowany będzie po uzyskaniu przez nas wyczerpujących informacji o lokalizacjach oraz ilości rzeczy do przewozu. Pozyskamy je w rozmowie telefonicznej lub poprosimy o przesłanie szczegółowego maila z zapytaniem.
 2. Przeprowadzki oraz transport w kraju i za granicą.
  Koszt tego typu usługi oszacowany będzie po uzyskaniu przez nas wyczerpujących informacji o lokalizacjach oraz ilości rzeczy do przewozu. Pozyskamy je w rozmowie telefonicznej lub poprosimy o przesłanie maila z zapytaniem.
 3. Magazynowanie rzeczy na terenie Warszawy
  Całkowity koszt wynajęcia powierzchni magazynowej uzależniony jest od jej wielkości wyrażonej w m2 . Jeden metr kwadratowy powierzchni magazynowej to trzy metry sześcienne przestrzeni.

 

Oczekujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie przeprowadzki, relokacji, transportu lub przechowywania rzeczy?

Chciałbyś otrzymać od ręki szczegółowe informację oraz wycenę?

Zadzwoń do nas lub napisz. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.


Kontakt

Scroll to Top