Przeprowadzasz się do innego miasta w Polsce? Chcesz to zaplanować?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Twój telefon. Pomożemy Ci zrealizować przeprowadzkę sprawnie i bezpiecznie. Nie ma znaczenia, w którym mieście czy województwo mieszkasz i dokąd się przenosisz. Sprawdź nasze gwarantowane ceny…to takie, które nie zmienią się w trakcie przeprowadzki lub tuż po jej zakończeniu.

Od kilku lat zajmujemy się kompleksową organizacją przeprowadzek. Przeprowadzamy klientów indywidualnych, małe firmy i duże korporacje. Nasz doświadczony zespół dysponujący odpowiednim sprzętem zagwarantuje szybkie, sprawne i profesjonalne wykonanie usługi, której poszukujesz.

Myślisz o przeprowadzce? Zadzwoń do „Przeprowadzki Polska”!

 

Jak organizujemy przeprowadzki krajowe?

 
1. ZACZYNAMY OD PRZYGOTOWANIA PLANU PRZEPROWADZKI.

Operacja, w trakcie której meblowóz wiozący Twoje rzeczy pokonuje znaczne odległości wymaga opracowania precyzyjnego planu działań i szczególnej troski o przewożone rzeczy. Harmonogram pracy tworzymy zawsze w ścisłej współpracy z Tobą. Aby zgromadzić wyczerpujące informacje o rozmiarach przeprowadzki skierujemy do Ciebie koordynatora. Jego zadaniem będzie opisanie ilości rzeczy i uwarunkowań w lokalizacjach. Bywa, że już w rozmowie telefonicznej jesteśmy w stanie zgromadzić potrzebne nam informacje. Na bazie doświadczeń zawodowych po krótkiej analizie możemy podać przypuszczalne koszty i zaproponować porządek prac przeprowadzkowych.  Do praktycznych działań  przechodzimy dopiero wtedy gdy plan usługi uzyska Twoją pełną akceptację.

2. ZABEZPIECZAMY I PAKUJEMY TWOJE MIENIE.

Kluczową kwestią w przypadku bezpiecznej przeprowadzki jest dbałość  o prawidłowe opakowanie mebli, rzeczy czy przedmiotów. Oferujemy naszym Klientom możliwość dostarczenia wytrzymałych kartonów w odpowiednich rozmiarach, kartonowych szaf na odzież, folii stretch i folii bąbelkowej, taśmy klejącej oraz wszystkich pozostałych materiałów niezbędnych do spakowania rzeczy we właściwy sposób. Mając takie wyposażenie możesz sam w bezpieczny sposób przygotować mienie do relokacji.

Natomiast jeżeli nie masz na to czasu zrobimy to za Ciebie. Zabezpieczymy i spakujemy wszystko po czym dokonamy załadunku do meblowozu.

3. RUSZAMY W TRASĘ.

Korzystamy tylko z własnych meblowozów, które są przystosowane do pokonywania dalekich tras. Prowadzą je kierowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

4. ROZŁADUNEK  RZECZY.

Po dotarciu do lokalizacji docelowej pracownicy dokonają rozładunku i wniesienia rzeczy do  pomieszczeń. Starannie oznakowane na etapie pakowania w mgnieniu oka trafią we wskazane miejsca. Wykonamy także  montaż  mebli i wyposażenia jeżeli w fazie przygotowawczej były zdemontowane.

Dlaczego właśnie nam warto zlecić organizację przeprowadzki?

Otóż dlatego że posiadamy:

  • własną flotę meblowozów oraz innych samochodów przeznaczonych do przeprowadzek,
  • doświadczony zespół specjalistów zatrudnionych na stałe,
  • ubezpieczenie OC Firmy.

Potrzebujesz zaufanego, odpowiedzialnego i profesjonalnego partnera do organizacji przeprowadzki?

Wybierz „Przeprowadzki Polska”.

Zagwarantuj sobie spokojną i terminową przeprowadzkę.

Scroll to Top