Przeprowadzasz się za granicę Polski?

Skorzystaj z naszej oferty. Realizujemy relokacje na terenie UE w obszarze granic strefy Schengen.

ILE TO KOSZTUJE?

Główny składnik kosztów to odległość, którą pokonamy aby przewieźć bezpiecznie Twoje rzeczy. Stawka kilometrażowa jest porównywalna z ofertą krajową. W rozmowie z naszym konsultantem uzyskasz wiele interesujących Cię informacji a my dowiemy się czego od nas oczekujesz.

Organizacja przeprowadzki zagranicznej oczekuje od nas doświadczenia w tej dziedzinie usług. Posiadamy je. Znajomość lokalnych zwyczajów i prawa poza granicami kraju pomaga właściwie dopasować się do tych wymogów. Każdą usługę wykonujemy samodzielnie. Nie korzystamy z podwykonawców. W pełni odpowiadamy za powierzone mienie. Gwarantujemy powodzenie wykonania usługi.


Jak organizujemy przeprowadzki zagraniczne?

1. ZACZYNAMY OD PRZYGOTOWANIA PLANU PRZEPROWADZKI.

Operacja, w trakcie której meblowóz wiozący Twoje rzeczy pokonuje znaczne odległości wymaga opracowania precyzyjnego planu działań i szczególnej troski o przewożone rzeczy. Harmonogram pracy tworzymy zawsze w ścisłej współpracy z Tobą. Aby zgromadzić wyczerpujące informacje o rozmiarach przeprowadzki skierujemy do Ciebie koordynatora. Jego zadaniem będzie opisanie ilości rzeczy i uwarunkowań w lokalizacjach. Bywa, że już w rozmowie telefonicznej jesteśmy w stanie zgromadzić potrzebne nam informacje. Na bazie doświadczeń zawodowych po krótkiej analizie możemy podać przypuszczalne koszty i zaproponować porządek prac przeprowadzkowych.  Do praktycznych działań  przechodzimy dopiero wtedy gdy plan usługi uzyska Twoją pełną akceptację.

2. ZABEZPIECZAMY I PAKUJEMY TWOJE MIENIE.

Kluczową kwestią w przypadku bezpiecznej przeprowadzki jest dbałość  o prawidłowe opakowanie mebli, rzeczy czy przedmiotów. Oferujemy naszym Klientom możliwość dostarczenia wytrzymałych kartonów w odpowiednich rozmiarach, kartonowych szaf na odzież, folii stretch i folii bąbelkowej, taśmy klejącej oraz wszystkich pozostałych materiałów niezbędnych do spakowania rzeczy we właściwy sposób. Mając takie wyposażenie możesz sam w bezpieczny sposób przygotować mienie do relokacji.

Natomiast jeżeli nie masz na to czasu zrobimy to za Ciebie. Zabezpieczymy i spakujemy wszystko po czym dokonamy załadunku do meblowozu.

3. RUSZAMY W TRASĘ.

Korzystamy tylko z własnych meblowozów, które są przystosowane do pokonywania dalekich tras. Prowadzą je kierowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

4. ROZŁADUNEK  RZECZY.

Po dotarciu do lokalizacji docelowej pracownicy dokonają rozładunku i wniesienia rzeczy do  pomieszczeń. Starannie oznakowane na etapie pakowania w mgnieniu oka trafią we wskazane miejsca. Wykonamy także  montaż  mebli i wyposażenia jeżeli w fazie przygotowawczej były zdemontowane.

Dlaczego właśnie nam warto zlecić organizację przeprowadzki?

Otóż dlatego że posiadamy:
  • własną flotę meblowozów oraz innych samochodów przeznaczonych do przeprowadzek,
  • doświadczony zespół specjalistów zatrudnionych na stałe,
  • ubezpieczenie OC Firmy.

Potrzebujesz zaufanego, odpowiedzialnego i profesjonalnego partnera do organizacji przeprowadzki?

Wybierz „Przeprowadzki Polska”.

Zagwarantuj sobie spokojną i terminową przeprowadzkę.
Scroll to Top