Szukasz kogoś, kto przechowałby Twoje rzeczy choćby na czas przeprowadzki do nowego mieszkania? Ale co z tym fantem zrobić jeżeli nowe mieszkanie będzie dostępne dopiero za miesiąc? A może Twoja Firma potrzebuje dodatkowej powierzchni magazynowej?

Jest wiele okoliczności związanych z podobnymi problemami, w których zapewne możemy Ci pomóc.

Wspólnie z naszym partnerem firmą „Less Mess Storage” z przyjemnością zajmiemy się organizacją transportu oraz przechowania Twoich rzeczy. Zadbamy o ich bezpieczeństwo podczas składowania.

Less Mess Storage to jeden z wiodących operatorów w zakresie usług samodzielnego przechowywania („self-storage”). Od lat zarządza siecią nowoczesnych magazynów samoobsługowych.

Przechowalnia rzeczy - dla kogo?

Nasza firma "Przeprowadzki Polska" mieści się w Warszawie. Zajmujemy się nie tylko przechowywaniem rzeczy, ale również pomagamy w przeprowadzkach i transporcie. Naszym atutem jest to, że jesteśmy dostępni dla Państwa 24/7 7 dni w tygodniu. Jeśli planujesz przeprowadzkę do nowego mieszkania lub Twoja firma przenosi się do innego biura, istnieje możliwość zatrzymania wszelkich kartonów, gabarytów na określony czas. Nasza firma współpracuje z firmą, która oferuje przechowywanie rzeczy w magazynach samoobsługowych. Wystarczy tylko wybrać wielkość magazynu, wypełnić formularz, który potwierdzi wynajem pomieszczenia oraz przewieźć swoje rzeczy. Jednak, gdy nie masz możliwości przewozu swoich rzeczy, pomagamy w transporcie oraz w ulokowaniu kartonów w magazynie. Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, to oferujemy również transport pianin Warszawa sprawdź na naszej stronie internetowej szczegóły tej usługi. Przewóz rzeczy Warszawa to wypracowana przez nas oferta w każdym calu. Tani transport mebli Warszawa opłaca się właśnie u nas!

Czym jest self storage?

Jest to najem powierzchni w magazynie o charakterze samoobsługowym. Tego typu magazyn służy do przechowywania różnego typu rzeczy. Zazwyczaj klientami są osoby prywatne, które w danym czasie przeprowadzają się z jednego mieszkania do drugiego i wówczas nie mają gdzie przechować swoich dóbr materialnych. W Polsce jest stosunkowo mało firm, które się tym zajmują. W USA pierwsze magazyny tego typu powstały ponad 40 lat temu. Jest to świetne rozwiązanie, które ułatwia sprawy związane z przeprowadzką, ale nie tylko, ponieważ świetnie się sprawdza w przypadku, gdy czyjeś mieszkanie ma mały metraż i nie jest w stanie zmieścić wszystkich przedmiotów. Wtedy magazyn tego typu jest wybawieniem z sytuacji. Również małe biura, które swoją siedzibę mają w wieżowcu korzystają z takich usług w celu przetrzymania nadmiaru zapasu dokumentów i różnego rodzaju materiałów archiwalnych.

Jakie cechy powinna mieć przechowalnia rzeczy?

Powinna być przede wszystkim łatwo dostępna dla klienta. Doskonale o tym wiemy, dlatego zapewniamy stały dostęp do swojego magazynu 24/7. Magazyn powinien znajdować się blisko miasta lub w tym samym mieście, w którym mieszka klient. Pozwoli to na szybki dostęp do swoich rzeczy w każdej chwili. Obok przechowalni powinien znajdować się duży parking, który umożliwi rozładunek. Firma zajmująca się usługą tego typu powinna zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo w zakresie przechowywania rzeczy osobistych lub ważnych dokumentów. Dla niektórych klientów dobrym wyjściem może okazać się magazynowanie wysokiego składowania, które będzie dobrym rozwiązaniem dla firmy, której zależy na oszczędności zagospodarowanego miejsca.

Magazynowanie Warszawa - blisko Twojego miejsca zamieszkania!

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim przeprowadzkami, transportem, przy czym zapewniamy przestrzeń do magazynowania Państwa rzeczy. Posiadamy samochody dostawcze, odpowiednie zaplecze techniczne i ogromne doświadczenie w tym zakresie usług. Podejmujemy się zleceń także na terenie całego kraju lub w UE. Dzięki stałej współpracy z firmą Less Mess Storage oferujemy magazynowanie rzeczy na terenie Warszawy. Zajmują się magazynowaniem dla biznesu, czyli można przechować między innymi: dokumentację, materiały reklamowe, towary i inne. Obsługują również klientów indywidualnych, którym zależy na przechowaniu mebli, przedmiotów różnego rodzaju i innych. Wszystkie pomieszczenia są objęte stałym monitoringiem, ale także alarmem. Dzięki temu każde pomieszczenie jest zabezpieczone przed ewentualną kradzieżą. Każdy klient otrzymuje osobisty kod dostępu, który jest przydzielony do konkretnego pomieszczenia. Magazyny do Państwa dyspozycji są 24/7, dzięki czemu w każdej chwili można zabrać swoje rzeczy, ale także przywieźć następne. Jest możliwość wyboru odpowiedniego pomieszczenia pod względem wielkości. Jeśli wówczas będzie potrzeba zamiany mniejszego pomieszczenia magazynowego na większe jest to również możliwe. Istnieje również szansa na wynajęcie magazynu na określony czas przez klienta. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie którejś z usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy doradzą i wyjaśnią wszelkie szczegóły współpracy.

Przechowywanie rzeczy Warszawa - szybka obsługa i bezpieczeństwo.

Naszym klientom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Staramy się, by każde zlecenie było wykonane profesjonalnie i zgodnie z Państwa wymaganiami. Zapewniamy bezpieczeństwo rzeczy, które są nam przekazywane podczas przeprowadzki, transportu, ale także magazynowania. Dzięki ubezpieczeniu OC wszelkie rzeczy są w pełni zabezpieczone. W siedzibie firmy na bieżąco kontrolujemy pracę Naszych pracowników. Warto dodać, że są oni odpowiednio przygotowani do realizowania różnorodnych zleceń w naszej firmie i są gotowi do podjęcia nawet tych skomplikowanych. Dzięki doświadczeniu wiemy na czym się skupić i jak powinna przebiec usługa, by każda ze stron była w pełni zadowolona ze współpracy. Można skontaktować się z Nami poprzez bezpośredni przyjazd do siedziby naszej firmy, ale również istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego. Staramy się odpowiadać na Państwa zgłoszenia jak najszybciej to możliwe. Dzięki nam są możliwe tanie przeprowadzki Warszawa cennik otrzymacie Państwo po kontakcie telefonicznym z siedzibą naszej firmy.

Magazynowanie - konkurencyjne ceny.

Nasza firma Przeprowadzki Polska szacuje koszty usługi na podstawie informacji o lokalizacji oraz ilości rzeczy, które mają być przetransportowane do magazynu. Koszt wynajęcia powierzchni magazynu jest zależna od wielkości pomieszczenia. Całkowity koszt usługi można uzyskać w momencie, gdy wyślecie Państwo szczegółowego maila lub skontaktujecie się z Nami telefonicznie, by otrzymać bezpieczny transport Warszawa tanio i szybko. Bagażówka Warszawa to również jedna z naszych usług, z której klienci bardzo często korzystają.

Co Państwo zyskują wybierając nasze usługi?

Przede wszystkim profesjonalne podejście naszej załogi do każdego zlecenia. Staramy się, by wszystkie usługi były wykonane prawidłowo. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych przeprowadzek/transportów. Dzięki doświadczeniu wiemy jak wybrnąć z każdej sytuacji. Z każdym zleceniem jesteśmy coraz lepsi i bogatsi o nowe umiejętności w zakresie usług świadczonych przez naszą firmę. Jeśli interesuje Cię wywóz starych mebli Warszawa nasza firma również pomoże w tej kwestii. Wnoszenie mebli Warszawa to także nasza specjalność. Jeśli posiadasz motor i nie masz jak go przewieźć, nasza oferta zawiera transport motocykli Warszawa sprawdź szczegóły i zadzwoń do nas!

//przeprowadzkiwarszawa.net.pl/wp-content/uploads/2019/06/box-przechowywanie-rzeczy.jpg

Zadzwoń do nas już dziś, by poznać wszystkie szczegóły.

tel.: +48 507 798 449, +48 22 41 66 666
mail: biuro@przeprowadzkiwarszawa.net.pl